Yasal Uyarı

Bu kişisel web sitesinde yer alan bilgiler, güncel olaylar ve gelişmeler, kanuni düzenlemeler, mali ve hukuki konularda yorum, bilgi ve görüş paylaşımı tamamen bilgi paylaşım amacını taşımaktadır.

Sitede yer alan görüşler, yorumlar, bilgiler olay ve işlemlerin uygulanmasında, nedenlerde ve sonuçlarda büyük farklılıklar taşıyabilmekte, farklı bir prosedüre tabi olabilmekte ve farklı hukuki işlemler gerektirebilmektedir.

Diğer yandan hukuki düzenlemelerin sık sık değişikliğe uğraması, bilgi işlemlerde meydana gelebilecek olası hatalar vb. nedeniyle sitede yer alan bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel danışmanlık şeklinde kabul edilip kesinlikle profesyonel danışmanlık alınmadan kullanılmamalıdır.

Yukarıda sayılan nedenlerden dolayı sitede yer alan bilgilerin kullanımı veya uygulanması halinde site sahibi, görüş, yorum ve bilgi sahibi yorumcular, yazarlar, akademisyenler ve web sitesi tasarımcısı doğan sonuçlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz, söz konusu kişi ya da kişilerce sorumluluk kabul edilemez.

Print Friendly, PDF & Email

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.